Blok Gier

Poza panelami tematycznymi, konkursami z Waszej wiedzy, pokazami, koncertami i wystawami czekać na Was również będą rozrywki związane z różnorakimi grami, które podzieliliśmy na dwa bloki: Blok Gier Logiczno-Zręcznościowych oraz Blok Gier Muzycznych.

 

Blok Gier Logiczno-Zręcznościowych

 

Strefa Gier Konsolowych

Na żadnym konwencie nie może zabraknąć miejsca dla wielbicieli elektronicznej rozgrywki. My przygotowujemy dla Was coś specjalnego! Jesteśmy również otwardi na Wasze sugestie, jeśli chodzi o turnieje i konkursy.

 

 

Sala Gier Japońskich

Tradycją stała się już obecność Polskiej Ligi Mahjonga na konwentach MiOhi, która to przygotuje dla Was specjalną salę poświęconą tradycyjnym grom logicznym. Chętni będą mogli udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem doświadczonych graczy lub spróbować czegoś zupełnie nowego.
Liga oferuje naukę:
mahjong - gra strategiczno - logiczna dla 4 osób. Rozgrywką przypomina karcianego remika lub rummikuba. To nie jest zdejmowanie par.
hanafuda - japońskie karty posiadające wiele odmian gier, np. koikoi, poka, oichokabu. Ilość graczy: 2-3 osoby.
shougi - japońskie szachy. 
go - planszowa gra logiczno - strategiczna licząca kilka tysięcy lat. Go reprezentuje nieskończone możliwości przeprowadzenia rozgrywki, a jednocześnie opiera się na zasadach, które można opanować w kilka minut.
kendama - zabawka Yattamaana [przypis: w takim zapisie :)]. Kulka, którą wrzuca się na młoteczek z talerzykami i bolec... albo odwrotnie, młotek na kulkę. Uważasz, że potrafisz? Przyjdź i spróbuj swoich sił!
yasukari - 16 rebeliantów i 1 generał. Kto wygra? Czy rebelianci zabiją generała zanim ten zdoła dotrzeć do swojej kwatery?
łamigłówki matematyczne - kenken, kakuro, hashiokakerou.
Serdecznie zapraszamy na turnieje, pokazy oraz panele! Games Room czynny 24h/dobę.

Turnieje:
Sobota:
12:00 Turniej Hanafuda
15:00 Turniej Go
19:00 Turniej Mahjong
23:00 Turniej Kendama

Niedziela:
09:00 Turniej Shougi

 

Blok Gier Muzycznych

Sala UltraStar

Lubisz śpiewać? Lubisz wyzwania? Chciałbyś się zmierzyć z innymi konwentowiczami w bitwie na głosy??
W takim razie serdecznie zapraszamy do sali z ULTRASTARem!
Ekipa z GlowUltraStar zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie!

 

Sala RockBand

Rock band jest grą muzyczną, w której można przy pomocy kontrolerów wzorowanych na perkusji, gitarze elektrycznej oraz basowej i mikrofonie wcielić się w zespół muzyczny i zagrać w mniej lub bardziej znane piosenki.

Po raz kolejny gościć będziemy grupę Wakou Rock Band, dzięki której uprzejmości będziecie mogli zagrać swoje ulubione kawałki w pełni wyposażonej strefie Bandowej!

\"Wakou Rock Band jest grupą z Trójmiasta organizującą salę z grą muzyczną Rock Band. Tworzymy takie miejsce od 2008r. na różnych wydarzeniach typu konwenty i festiwale mangi i anime, festiwale fantastyczne oraz innego rodzaju imprezach masowych odbywających się na terenie całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji oraz zdjęć z sali: https://www.facebook.com/wakourockband\"

 

 

Sala Dance Dance Revolution

Zapraszamy serdecznie do wspólnego rywalizowania w tańcu podczas gier na matach DDR.

Turnieje:
Sobota:
18:00 Turniej ITG dla Pro

Niedziela:
09:00 Turniej DDR dla początkujących

 

OSU! Room

Zapraszamy do Osu!rooma, gdzie starzy i nowi gracze będą mieli okazję zagrać w grę rytmiczną zwana Osu! Będzie możliwość zagrania na profesjonalnym sprzęcie. Niewykluczone jest także spotkanie z doświadczonymi graczami. Więc jeśli nie miałeś okazji by spróbować tejże gry, to ta sala jest odpowiednią okazją, by zapoznać się z Osu! W planach mamy również turniej dla początkujących i zaawansowanych. Zapraszamy!

 

Wspierają nas

shippuuden.pl
GeekFan
Kotori
Polski Team Produkcji filmowych
Rebel PL
bestiariusz
Pięc Smaków
fairy-tail.pl
radio anime24
Anime Odcinki
Chcemy widzieć
Pięc Smaków
Informator Konwentowy
http://www.konwenty-poludniowe.pl/
Japonia Online
Anime24
bleach
innerworld
nyanyan